معرفی اجمالی محصول

سولاردام را می‌توان یکی از آشناترین واژه‌ها در دنیای لوازم خانگی دانست. شهرت این سری از اجاق‌های مایکروویو شرکت ال‌جی طی این چند سال به حدی رسیده که بسیاری افراد به اشتباه سولاردام را چیزی متفاوت از مایکروویو می‌پندارند و فهماندن این موضوع به افراد که سولاردام نام یک سری از مایکروویو های شرکت ال‌جی می‌باشد کاری بسیار دشوار است! بابت این جریان باید غول کره ای را تحسین کرد، تبلیغات و تاثیر گذاری نام تجاری سولاردام را می‌توان یکی از موفق‌ترین نمونه‌ها در دنیای لوازم خانگی دانست. البته دور از انصاف است اگر نوآوری‌های ال‌جی را چه در طراحی و چه در قابلیت‌های نوین بکار رفته در این سری از مایکروویوها نادیده بگیریم و دلیل معروفیت آن را تنها در تبلیغات گسترده و رنگارنگ این شرکت بدانیم.

توضیحات محصول

سولاردام را می‌توان یکی از آشناترین واژه‌ها در دنیای لوازم خانگی دانست. شهرت این سری از اجاق‌های مایکروویو شرکت ال‌جی طی این چند سال به حدی رسیده که بسیاری افراد به اشتباه سولاردام را چیزی متفاوت از مایکروویو می‌پندارند و فهماندن این موضوع به افراد که سولاردام نام یک سری از مایکروویو های شرکت ال‌جی می‌باشد کاری بسیار دشوار است! بابت این جریان باید غول کره ای را تحسین کرد، تبلیغات و تاثیر گذاری نام تجاری سولاردام را می‌توان یکی از موفق‌ترین نمونه‌ها در دنیای لوازم خانگی دانست. البته دور از انصاف است اگر نوآوری‌های ال‌جی را چه در طراحی و چه در قابلیت‌های نوین بکار رفته در این سری از مایکروویوها نادیده بگیریم و دلیل معروفیت آن را تنها در تبلیغات گسترده و رنگارنگ این شرکت بدانیم. طراحی متفاوت سولاردام را می‌توان یکی از بارزترین مواردی دانست که بی شک نقش پررنگی در شهرت این محصول داشته، این طراحی آنقدر روان و منحصر به فرد است که در ذهن بسیاری از افراد ثبت گردیده و تشخیص سولاردام ها از باقی مایکروویوها را آسان نموده است. بدون شک در زمان معرفی این محصول و دورانی که تمامی مایکروویوها از دری معمولی با دستگیره عمودی بهره می‌برده‌اند، طراحی متفاوت در این سری با دستگیره افقی‌اش که سرتاسر بخش بالایی را پوشانده به تنهایی می‌توانسته عاملی باشد برای موفقیت آن. تا اینجای کار را هم اگر کنار بگذاریم، از مهم‌ترین ویژگی اجاق‌های سولاردام موسوم به پخت نوری نمی‌توانیم به سادگی بگذریم. شرکت ال‌جی با معرفی ویژگی پخت نوری در اجاق‌های سولاردام به معنای واقعی کلمه دنیای مایکروویوها را با تحول روبرو کرد و نام سولاردام را برای همیشه در دنیای محصولات لوازم خانگی ماندگار کرد.

 

SolarDOM

سولاردام ها را می‌توان یکی از کامل‌ترین و البته گران قیمت‌ترین مایکروویو های موجود در بازار نامید. این اجاق‌ها به نوعی پرچم‌داران شرکت ال‌جی در گروه مایکروویو هستند. در این سری قابلیت مایکرو، گریل و کانوکشن که وجود آن‌ها در مایکروویو های دیگر می‌تواند دلیلی برای کامل بودن دستگاه تلقی شود قابلیتی بدیهی و پیش پا افتاده به حساب می‌آیند و ویژگی‌های برتری دهنده آن‌ها نسبت به نمونه های دیگر موجود در بازار را می‌توان در مواردی نظیر هیتر زغالی، جوجه گردان، فضای داخلی مدور تمام استیل موسوم به DOM و یا برنامه بو زدایی جستجو کرد که در ادامه بیشتر با آن‌ها آشنا می‌شویم. همان‌طور که در ابتدا گفتیم طراحی متفاوت در سولاردام در کنار ویژگی پخت نوری برگ‌های برنده کمپانی ال‌جی برای موفقیت در بازار بوده‌اند، در از بالا باز شونده این سری علاوه بر اینکه زیبایی خاصی به دستگاه بخشیده، در هنگام باز و بسته نمودن در و به ویژه گذاشتن و درآوردن ظروف تجربه بهتری را نسبت به نمونه های معمول برای کاربر به ارمغان می‌آورد. علاوه بر این طراحی از بالا باز شونده سولاردام این امکان را به طراحان شرکت ال‌جی داده تا کنترل پنل این مدل را در بهترین جای ممکن که کار کردن با آن بسیار لذت بخش است قرار دهد. قرارگیری کنترل پنل این مایکروویو در بالاترین بخش بدنه این دستگاه احساس تسلط بیشتری نسبت به نمونه های معمولی در هنگام کار با آن می‌دهد، علاوه بر این با آزاد شدن بخش بالایی دست طراحان باز بوده تا فضای بیشتری را به صفحه نمایش دستگاه اختصاص دهند. به طور کلی پخت و پز با سولاردام احساس امنیت و تسلط را برای ما تداعی کرد و از کار کردن با کنترل پنل و در باز شونده روبه پایین آن لذت بردیم. فضای داخلی این اجاق تماما از استیل ضد زنگ ساخته شده است که آن را می‌توان حرفه ای ترین و البته گران قیمت‌ترین پوشش برای فضای داخلی این‌گونه اجاق‌ها برشمرد. یکی دیگر از نوآوری‌های سولاردام مربوط به فضای داخلی مدور موسوم به DOM این سری است که به اعتقاد ال‌جی باعث تمرکز امواج مایکرو و حرارت حاصل از پخت نوری دستگاه و در نتیجه انتقال بهتر آن‌ها به ماده غذایی می‌شود. شرکت ال‌جی برای بخش گریل سولاردام از نوع خاصی از هیتر، موسوم به هیتر زغالی یا Charcoal Heater استفاده کرده و اعتقاد دارد این نوع هیتر نسبت به انواع معمولی مصرف برق کمتری دارد و باعث حفظ مواد مغذی غذا می‌شود. تمامی مدل‌های سولاردام به موتور جوجه گردان مجهز هستند و شما را قادر می‌سازند انواع کباب‌ها، مرغ کامل و هر ماده غذایی دیگری را که می‌خواهید به سیخ بکشید و غذاهایی دلچسب طبخ کنید. جوجه گردان کمک می‌کند تمامی بخش‌های ماده غذایی به یک اندازه حرارت ببیند و در نتیجه پختی یکنواخت حاصل شود. به عنوان یکی دیگر از ویژگی‌های کلیدی سولاردام می‌توان به سیستم گرمایش از بالا و پایین اشاره داشت. برخلاف مایکروویو های معمول که تنها در بخش بالایی دارای هیتر هستند، ال جی سولاردام را در بخش پایینی نیز به هیتر مجهز کرده تا حرارت از بخش زیر هم به ماده غذایی وارد شود و پختی یکنواخت‌تر صورت گیرد.

 

سخن پایانی

بدون شک سولاردام های شرکت ال‌جی یکی از کامل‌ترین مایکروویو های موجود در بازار هستند و به سختی می‌توان رقیبی برای آن‌ها از میان برندهای دیگر یافت. این سری از طراحی ظاهری جذابی برخوردار است و بعضی ویژگی‌های قرار گرفته در آن را به ندرت می‌توان در میان مدل‌های سایر برندها پیدا نمود. پخت نوری، در از بالا باز شونده، فضای داخلی مدور، هیتر زغالی و سیستم گرمایش از بالا و پایین را می‌توان از مهم‌ترین ویژگی‌های سری سولاردام برشمرد. این ویژگی‌ها در کنار مواردی چون بدنه داخلی استیل ضد زنگ، جوجه گردان و برنامه های پخت خودکار مجموعه کاملی را به عنوان اجاق مایکروویو تشکیل داده‌اند و به عنوان دستیاری حرفه ای برای آشپزی یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها بشمار می‌روند. با سولاردام می‌توانید انواع کیک‌های خوشمزه را برای جشن تولد فرزندتان به آسانی تهیه کنید یا مرغ کاملی را به سیخ کشیده و از داشتن مرغی برشته شده برای وعده شام لذت ببرید. آری، این یک سولاردام است.

  1. demo

    با سلام خدمت همه ی دوستان.میخواستم بگم که تنها راه قرار نگرفتن در معرض امواج ماکروویو هایی که احتمال میدهید دارای نشتی هستند دوری از ماکروویو در هنگام استفاده است دوری از ماکروویو به این معنا است که حدود ۳متر ازماکروویو روشن فاصله بگیریم.چون امواج ماکروویو بر خلاف این که قدرت زیادی دارند، برد این امواج کم بوده و حدودا ۳ متر هستش.البته این که ماکروویو نشتی باشه فقط در حد یک فرضیه از طرف خود شماست است چون همه ی انها دارای CE اروپا و از نظر نشتی مطئن هستند.در ضمن این امواج از بدنه ی خود دستگاه هم نمی توانند عبور کنند چون از جنس اهن هست و این موج ها از اهن نمیتوانند عبور کنند همچنین از درب شیشه ای ماکروویو هم نمی تونند عبور کنند چون درب همه ی ماکروویو ها از شیشه ی دولایه است وبین دوشیشه فضای خلا وجود داردو از خلا هم رد نمیشن.من مطالب رو از خودم نگفتم و همش از نظر علمی ثابت شدند.